Відкритий Чемпіонат UA-DO School: Великий День для Маленьких Спортсменів!
🥋 Готуйтеся до захоплюючого спортивного свята! 9 грудня у мальовничому місті Штайн (AG) відбудеться неперевершений Відкритий Чемпіонат UA-DO School, що об’єднає усіх прихильників активного життя
![](https://ua-do.ch/wp-content/uploads/2023/12/IMG_5574-300x169.jpg)
Україна отримала нову федерацію спорту – Всеукраїнську Федерацію «Український бій UA-DO».
Ця урочиста подія відбулась 1 грудня, в день, коли розпочався народний референдум щодо незалежності України. Заснування Всеукраїнської Федерації «Український бій UA-DO» має на меті запропонувати
![](https://ua-do.ch/wp-content/uploads/2023/11/IMG_4389-300x216.jpg)
UA-DO Schule провела акція зі збору гуманітарної допомоги для дітей з особливостями розвитку
17 листопада наша школа UA-DO Schule провела акція зі збору гуманітарної допомоги для дітей з особливостями розвитку. Цей захід був організований з метою зробити святковий
![](https://ua-do.ch/wp-content/uploads/2023/11/International-Bregenz-Open-br11-12.11.2023-300x251.png)
Наша спортивна школа UA-DO Schule готова до нових викликів в Австрії!
🟡Ура! Наша спортивна школа UA-DO Schule готова до нових викликів! 11-12 листопада наші вихованці вирушають на змагання в прекрасне місто Брегенц, що знаходиться в Австрії.
![](https://ua-do.ch/wp-content/uploads/2023/11/nov-17-18-300x169.png)
Благодійний збір подарунків для українських дітей з особливостями розвитку!
17 та 18 листопада запрошуємо вас взяти участь у благодійній акції зі збору гуманітарної допомоги для дітей з особливостями розвитку. Наша Школа UA-DO Schule вже
![](https://ua-do.ch/wp-content/uploads/2023/10/3EF8F90C-A99E-4B18-95D1-344824745951-COLLAGE-300x300.jpg)
День Вчителя та Покрова: особлива зустріч для вихованців Школи-інтернату в Житомирській області
1 жовтня, у свято Покрови та День Вчителя, до вихованців Коростишівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат завітав особливий гість із Швейцарії, пан Володимир, в рамках першої акції